Florencja korytarz vasariego – co warto zobaczyć?

Florencja wycieczka objazdowa

Florencja wycieczka objazdowa

Post by relatedRelated post

User Rating

Wyjedź do Florencji

Zbliżający się okres wakacyjny może być wspaniałą okazją do odwiedzenia Florencji. Florencja to miasto leżące we Włoszech, u stóp Apeninów i jest uznawane za stolicę Toskanii. Jest to niezwykle ciekawe miejsce, w którym znajduje się wiele ciekawych atrakcji do obejrzenia.
Florencja jest miastem pięknym i zaskakującym na każdym kroku. Doskonale łączy się tutaj normalne życie codzienne z historią Florencji. Piękne zabytki, rzeźby pod niebem, oryginalne malowidła w muzeach to tylko część ciekawych atrakcji tego toskańskiego miasta.
Samo miasto nie jest zbyt duże, przebywając tutaj kilka dni z łatwością można poczuć się jak u siebie. Bardzo szybko uliczki mogą stać się znajome i przyjazne osobom odwiedzającym Toskanię.
Największym zabytkiem Florencji jest katedra Santa Maria del Fiore, która na pierwszy rzut oka oszałamia każdego, kto przybył do Florencji.
Florencja powala swoim urokiem i przykro jest każdemu turyście, że prędzej czy później musi opuścić to niesamowite i niezwykle piękne miasto.

Ciekawe wpisy o podróżach i rekreacji:

About